Home / Бізнес / Xiaomi представив “народний” електричний велосипед (фото) / Новини / Finance.ua

Xiaomi представив “народний” електричний велосипед (фото) / Новини / Finance.uaXiaomi розширив асортимент електричних велосипедів. Новинка увійшла до лінійки велосипедів – на відміну від першої версії 3000 доларів, велосипед під назвою Національний стандарт велосипедів з електроприводом, який відповідає національному стандарту Китаю для електротранспорту, надійшов у продаж за набагато більш доступною ціною.

Новий QiCycle отримав три режими руху: економічний, з лише 25% потужності двигуна, збалансований з «дальністю» до 40 кілометрів, і просунутий, який використовує 75% електроенергії. Максимальна швидкість циклу ̵

1; 25 км / год.

Національний стандарт велосипедів з електричним силовим велосипедом Qicycle оснащений яскравими світлодіодними фарами та положеннями вогнів. Він підтримує мобільний додаток MIJIAщоб переглянути дані про використання транспортних засобів у режимі реального часу для відстеження вашого навчального процесу.


Фото: gizmochina.com

Новий велосипед розмірами 1530 × 205 × 1040 мм важить 18 кг. На рамі блоку є кілька отворів для кріплення кошиків та інших агрегатів для транспортування багажу. Максимальна вантажопідйомність моделі – 100 кг.

Національний стандарт велосипедів з електричним силовим велосипедом Qicycle в чорному кольорі надійшов у продаж у Китаї за 401 долар.


Source link