Home / Бізнес / Volkswagen Group випустила електромобіль ID.3: ціна та технічні характеристики стали відомі

Volkswagen Group випустила електромобіль ID.3: ціна та технічні характеристики стали відоміVolkswagen розпочав серійне виробництво свого першого електричного автомобіля ID.3.

Про це повідомляє Jalopnik. Зазначається, що європейська версія встановлена ​​в німецькому місті Цвікау, а версія для китайського ринку в Шанхаї (щоб переглянути відео, прокручуйте новини до кінця).

  Електромобіль Volkswagen ID.3

Електромобіль Volkswagen ID.3 [19659006] motor1.com

В даний час 35 000 електромобілів ID.3 вже встановлено в Німеччині на новій платформі модулів MEB (Modular Electric Elektro Box), яка була спеціально створена для складання електромобілів та передбачає встановлення акумуляторів високої ємності як частини модульної конструкції. Перша партія призначена для замовлених замовників.

Пізніше на заводі в Цвікау це буде перша продукція компанії, яка виключно збирає електромобілі. Наступного року вони планують зібрати ще 100 000 автомобілів.

Європейська версія зі стартовою ціною 30 тис. Євро випускатиметься з трьома варіантами батареї з запасом енергії від 330 до 550 км і максимальною швидкістю близько 160 км / ч. На автомобіль встановлено електромотор потужністю 150 кВт і 310 Нм крутного моменту.