Home / Бізнес / Mastercard пояснив причину, чому ми покинули проект Терези

Mastercard пояснив причину, чому ми покинули проект ТерезиПричиною, по якій Mastercard вийшов з проекту Терезів, було те, що цифрова монета не відповідала певним основним правилам оплати. Про це в інтерв'ю Bloomberg заявив співголова Mastercard Asia Pacific Арі Саркер.

За його словами, Mastercard приєднався до проекту Терезів та реалізував свої зобов'язання як регульованої платіжної системи. За словами компанії, такий статус дозволив би встановити курс для дискусій.

Але врешті-решт, як зазначив Саркер, Mastercard відступив і вважав, що деякі основні принципи управління проектами не дотримуються.

Водночас він підкреслював, що для того, щоб не відставати від Mastercard, потрібно пропонувати нові продукти та послуги у відповідь на зміни у світі.

У зв'язку з цим компанія представила платформу FinTech Express, яка має на меті розширити співпрацю з фінтех-компаніями. Рішення призначене для спрощення процесу реєстрації та інтеграції останнього в глобальну мережу Mastercard.

Раніше було відомо, що Mastercard спільно з консорціумом R3 розробляє платіжну систему на базі платформи Corda blockchain. Крім того, Mastercard нібито працює над власним гаманцем криптовалюти.

Пам'ятайте, що регулятори були на сторожі проекту цифрової валюти з Facebook. Як результат, крім Mastercard, платіжні компанії надали в мережі Інтернет Mercado Pago, Visa, Stripe та торгову платформу eBay. У жовтні 21

організація підписала Статут асоціацій Терезів.

Підпишіться на новини ForkLog на Telegram: ForkLog Feed – весь канал новин, ForkLog – найважливіші новини та опитування.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть його та натисніть CTRL + ENTER

Підписатися на новини Forklog


Source link