Home / Світ / Ітоги 20.10: Кутка Квартальний портал та відставка губернатора

Ітоги 20.10: Кутка Квартальний портал та відставка губернатора Ітоги 20.10: Кутка Портал і відставка губернатора

Фото: скриншот

Квартал 95 схожих губернатор Київської області вшал у відставку. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.


Британія запустила надзвичайний план на випадок Brexit без угоди

Уряд Британії запустило надзвичайний план дій під назвою Жовтий Хаммер, розроблений на випадок виходу зі складу Євросоюзу без угоди. Лондон готується до виходу з Євросоюзу без угоди, якщо Брююсель не погодиться на відстрочення Brexit.

Коломойський заявив, що має вплив на главу фракції Слуга народу

Бізнесмен Ігор Коломойський назвав голови фракції Слуга народу у Верховній Раді давида Арахамія СВОЇМ «найближчим товарищем ", на камеру або в комп'ютер." Без дверей, дверей, дверей, дверей, дверей ", ̵

1; від дверей до дверей.

Квартал і національний хор позловтішався над Гонтаревої

Під час концерту Вечірнього кварталу артисти назвали спалення будинку екс-глави Нацбанку Валерія Гонтаревої "яскравою подією" після чого на сцену виконувати пісню вийшли співачки з хору Верьовки і гуморист Євген Кошовий. . Вони заспівали пісню Горілі хату, Палау, в Лондоні жінки плакали

На жарті відреагувала міністр культура молоді і спорт Володимира Бородянського. – він вибачився перед Гонтарєва за національний хор

Сама Гонтарева назвали такий виступ ганьби. "Це сором !!! Глузувати над людським горем – таке неможливо уявити в цивілізованому суспільстві", -. Заявила екс-глава НБУ

Губернатор Київської області подав у відставку

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло бно-Айріян написав заяву про свою відставку. Про своє таке рішення він не повідомив. Чиновник йде з посади через всього 100 днів після призначення на тлі критики з боку частини правлячої партії.

Тим часом Кабінет міністрів погодив призначення харківського бізнесмена Олексія Чернишова новим головою Київської ОДА.

Хакери зламали представленого Папа Римський смарт чіткий

Експерт з кібербезпеки з Франції Батист Роберта виявив в представленому Папі Римського смарт чіткий критичну уразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати доступ до електронної пошти користувачів.

В середньому на зломі eRosary У вас немає 15 хвилин. Пентестер вже зв'язався з Ватиканом, після чого уразливість закрили.

США розбомбили свою авіабазу в Сирії

Американські військові повністю зруйнували базу ВПС Аль-Кулаїбі в північній Сирії, не чекаючи підходу туди сирійської урядової армії. На базі, яка раніше використовувалася для прийому і відправки літаків і вертольотів міжнародної коаліції, знищена в тому числі злітно-посадкова смуга.

Новини від Корреспондент.net в Телеграма. Підпісивайтесь на нашому каналі https://t.me/korvinarnet evidence19659024]
Source link