Home / Україна / Чотири регіони України загрожують потраплянням до червоної зони через COVID

Чотири регіони України загрожують потраплянням до червоної зони через COVIDЧотири регіони України загрожують потраплянням до червоної зони через COVID

Фото: споживач.gov.ua

Чотири зони все ще знаходяться в зеленій зоні

Регіони Рівного, Хмельницького, Чернігова та Харкова загрожують потраплянням у червону зону.

З 11 серпня карантин може збільшуватися в Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській та Харківській областях. Про це у Facebook повідомив керівник київської школи економіки Тимофей Милованов, який допомагає Міністерству охорони здоров’я в аналізі COVID-1

9.

Зараз ці регіони перебувають у «зеленій зоні», але вони можуть виїхати, оскільки кількість хворих на коронавірусом зростає в регіонах п’ять днів поспіль.

“Вже в понеділок, можливо, чотири нові регіони вже не зелені … Ми говоримо про Рівненську, Хмельницьку, Чернігівську та Харківську області, де принаймні один із встановлених урядом показників перевищено протягом п’яти днів поспіль – показник виявлення інфекції чи показник темпів зростання”. , – написав Мілованов.

За його словами, рішення щодо регіонів буде прийнято Національною комісією з техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка засідає 7 серпня.

Новини від Корреспондент.net і Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korresponet


Source link