Home / Розваги / "Це ваше перше …". Poli Teka

"Це ваше перше …". Poli TekaАні Лорак постала в екстремально короткому платті, реакція користувачів мережі була неоднозначною

Українська співачка Ані Лорак, яка вже давно живе і працює в Росії, виступила на дні народження компанії «Орімі Трейд» в Санкт-Петербурзі, пише Рoliteka.

недавно освежила імідж, зробила модну смужку, а саме – підстригла челку. Немає необхідності надсилати лист тому, хто не має ліцензії. На вечорі, 1

8 жовтня, артистка виступила саме з новою зачіскою і в екстра-міні чорній сукні з блискітками, а також на довгій шпильці.

Кадри виступу з'явилися в одній з фан-груп співачки в Інстаграме. Помітно, як артистка активно рухається і співає для публіки.

Пости з виступу зірки за нетривалий час зібрали менше сотень лайків і мало коментарів.

«Старость – не радость», «Кароліна ти самая найкраща. 😍😍😍😍👏👏👏👏 "," Ви повинні бути в штаті, але не в компанії ", – на предмет компанії.

[194559010]

вурналу вперші прокоментували інформацію про Разводе з Муратом Налчаджиоглу. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами.

«Будь-який розлучення – це трагедія, це боляче, це сумно, це розчарування», -. Зізналася Ані Лорак

Як зазначила артистка, вони прожили з чоловіком 14 років і вона навіть не думала, що колись

Ранее ми писали, не нове відкровенне студійне фото артистики викривало ажіотаж у мережах. На знімку зірка красується в образі «а-ля» східна казка. – на її голові блищить витончений ободок, знаменитість недбало спустила з плечей шовк обруча, вона заклично або, скоріше, томно дивиться в об'єктив камери

"Це не твоє!" Якщо у вас є проблеми з цим, вам потрібно буде створити повідомлення. Олександр овочевий лінк 196олотой лінк 196авод А пікантності додавало те, що зачіска зірки відрізнялася від звичної.

Нагадаємо, Лорак показала результат невдалої пластики, налякавши розпухлим обличчям

Як повідомляла Полі Тека, Ані Лорак кардинально змінила імідж заради молодого коханця

Також Полі Тека писала про те, Ато Лорак резко висказалася з України, відповідь ошеломляє

 


Source link