Home / Світ / У Великобританії народилися діти вагою 429 і 403 грами

У Великобританії народилися діти вагою 429 і 403 грамиВ одній з лікарень Великобританії лікарі випустили найменших близнюків, відомих сучасній науці. Їх народила 32-річна Талія Кітс, передає The Sun.

Лікарі переконували Талію не народжувати. Коли вода стікала з неї передчасно, жінка попередила, що діти можуть померти при народженні. Звичайно, вона народила на 23 тижні вагітності Джо, який важив 429 грам. Його брат Ешлі важив лише 403 грами, він народився з кесаревим розтином.

Новонароджені негайно вирушили до реанімації. Вони були там місяцями. Обидва близнюки народилися з хронічною хворобою легень. Це сталося тому, що вони занадто рано.

Як повідомляла "Страна", в Україні розпочалося сезонне зростання грипу. За даними Міністерства охорони здоров’я, протягом тижня вірус захворів вірус понад 150 000 людей. Також відомо, що 5 випадків смерті від грипу зареєстровано з початку 2019 року.

Нагадаємо, Марина Боржемська, тренер популярного проекту "Зважені Щесліві" про схуднення та здоровий спосіб життя, поділилася рецептами здорової закуски для своїх батьків для батьків ,

 Підпишіться на канал Telegram «Політика країни», щоб отримати чіткий, зрозумілий та швидкий аналіз політичних подій в Україні.

Source link