Home / Світ / Справа Гладковського: в Богдані вони звернулися до послів G7

Справа Гладковського: в Богдані вони звернулися до послів G7Новини України: Корпорація "Богдан" звернулася до послів G7 за незаконні дії проти Гладковського.

Компанія "Богдан Моторс" повідомила послів G7 про розширення політично вмотивованих заходів та необгрунтованих звинувачень проти А. В. Гладковського та компаній, що входять до компанії, повідомляє прес-служба компанії.

Дочірня компанія «Богдан Моторс», яка виконує державне оборонне замовлення на доставку коліс транспортних засобів до транспортного засобу в Україні, висловила свою позицію щодо звинувачення у «завищенні» продукції. »

« Богдан Моторс подає у відставку пропозицію щодо доставки вантажних автомобілів для збройних сил дозволили знизити ціну на цю категорію техніки транспортних засобів, починаючи з часів, коли оборонні сили в Україні купували таку технічну корову лише у одного виробника. Конкурентна ціна від «Богдана», яка була нижчою за аналогічну пропозицію, дозволила нам значно заощадити гроші в державному бюджеті і, таким чином, придбати більше автомобілів для потреб підрозділів і підрозділів », ̵

1; сказав Богдан Моторс.

Рябошапка Я впевнений що Гладковський не зможе втекти з України

Богдан Моторс також зазначив, що закупівля автомобілів «Богдан-63172» повністю відповідає постановам Української Ради Міністрів 517 та 464, які чітко регламентують ціле. Наказ про оборону

"У співпраці знову закликав міжнародне співтовариство звернути увагу на факти ручного контролю правоохоронних органів та судів над вертикаллю влади", – узагальнено у "Богдан Моторс"

.
Source link