Home / Україна / Проїзд шляхопроводу Шулявського, встановлений над проспектом Перемоги

Проїзд шляхопроводу Шулявського, встановлений над проспектом ПеремогиСтруктура була встановлена ​​із супер куртками

<img class = "lazyload" data-src = "https://cdn.segodnya.ua/i/image_630x354/media/image/5da/cff/61a/5dacff61a63ee.jpeg" alt = "Фото: facebook.com/PavelAvdokushynReviewer1919659003-03Photo: facebook.com/PavelAvdokushynReviewer

Новий Шулявський проміжок встановлено на проспекті Перемоги в Києві в неділю. Про це повідомив мер Києва Віталій Кліц- сторінка "

" Конструкція відра вже встановлена ​​над проспектом Перемоги. Коли ми будуємо перехід, ми використовуємо найсучасніші технології, спеціальні супер куртки, які дозволяють виконати масштабну роботу за короткий час. При використанні старих технологій доведеться перекривати рух на проспекті як мінімум на тиждень. Ми не можемо собі цього дозволити " ̵

1; прокоментував Кличко.

Пам'ятайте, що перехід Шулявський ремонтується з весни, і коли почався переїзд Борщагівський, жителі мікрорайону були буквально відсторонені від решти міста. Так, популярні світлові шляхи № 1 і № 3 були закриті з кінця червня, вони були вперше запущені в кінці вересня тоді як "двоє" перестали працювати.

У тренді

Київський губернатор у від'їзді: Є причина

  Михайло Бно-Гайрян

Дивіться також деталі будівництва мосту на Шулявці на місці:

Сьогодні в новинах повідомляється, що рух по мосту було закрито в березні . У квітні перехід Шулявський (один із найзайнятіших у столиці) був демонтований і вони обіцяють завершити всі роботи, включаючи будівництво нового мосту, до кінця цього року. Вартість робіт оцінюється приблизно в 830 мільйонів гривень, підрядник запевняє, що всі роботи проходять за графіком.

Прочитайте найважливіші та найцікавіші новини у нашій Telegram


Source link