Home / Наука й Tехнології / Представлений HTC Exodus 1s – недорогий смартфон blockchain з можливістю запуску повноцінного вузла Bitcoin

Представлений HTC Exodus 1s – недорогий смартфон blockchain з можливістю запуску повноцінного вузла Bitcoin
  Представлений HTC Exodus 1s - дешевий блокчейн-смартфон з можливістю запуску повномасштабного вузла Bitcoin

Після того, як HTC на початку цього року оголосив Exodus 1s – більш доступну модифікацію свого блокчейн-смартфона, виявила тайваньська компанія нарешті ця одиниця. Головною особливістю пристрою було те, що його можна було використовувати як повний мережевий вузол. Це означає, що користувачі можуть самостійно здійснювати операції з біткойнами, незалежно від централізованої третьої сторони, продавати, позичати і позичати криптовалюту. За словами виробника, користувачі мають можливість керувати власним децентралізованим банком із власної кишені.

Для роботи повномасштабного вузла в ланцюжку біткойн потрібно багато обчислювальної потужності. Насправді, HTC рекомендує використовувати цю функцію, коли ваш смартфон підключений до мережі Wi-Fi та заряджається. Вихід 1 може зберігати весь гаманець Bitcoin. Для його використання потрібна карта пам'яті microSD ємністю не менше 400 ГБ (не входить у комплект). Але цього вистачає на два роки, оскільки гаманець становить близько 260 ГБ, і щороку він збільшується на 60 ГБ. Як і його попередник, Exodus 1s має вбудований гаманець марки Zion, який підтримує криптовалюти, такі як Bitcoin, Ether, Litecoin, Steller, а також токени ERC721 та ERC20 на основі Ethereum.

Вихід 1 не виглядає таким чином вражаючим з точки зору обладнання. Смартфон оснащений застарілим процесором Snapdragon 435, має 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ внутрішньої пам’яті. Діагональ екрана 5,7 дюйма, співвідношення сторін 18: 9, роздільна здатність – 1280х720 пікселів. На задній панелі також є 3,5-мм роз'єм для навушників, порт microUSB та сканер відбитків пальців. Для фотографії та відеозображень використовується 13-мегапіксельна основна камера, а передня камера – 13 мегапікселів. Пристрій працює під керуванням Android 8.1 Oreo.

Вартість Виходу 1 у Європі становить 219 євро. Компанія також планує продати її в Тайвані, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Як і раніше, смартфон можна придбати для криптовалюти, HTC приймає Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Binance та Bitcoin Cash.

Джерело: Engadget


Source link