Home / Україна / Опитування показало розчарування українців новою владою

Опитування показало розчарування українців новою владою  Опитування показало невдоволення українців новою владою

Впевненість за місяць знизилася на 5%

Характеристика дій влади найчастіше українці вважають, що нова влада намагається покращити ситуацію в країні, але поки що це не вдалося.

Частка довіри українців до влади зменшилась порівняно з жовтнем з 48% до 43%, про що свідчать останні дані опитування Центру Разумкова.

За останній місяць частка тих, хто вважає, що нинішня влада суттєво не відрізняється від колишньої, зросла з 27% до 30%. З 8% до 1

2% зросла кількість тих, хто вважає це гірше, ніж колишній.

Описові дії влади, найчастіше громадяни України вважають, що новий уряд намагається покращити ситуацію в країні, але поки що це в значній мірі не вдалося зробити це (ця думка дотримується 44%, у жовтні 2019 року 41 вважали, що це 5% респонденти), 25% респондентів вважають, що нова влада намагається покращити ситуацію в країні і багато в чому досягає успіху (у жовтні 29%), а 23% – що нова влада не намагається покращити ситуацію в країні, а лише імітує зусилля для що цей напрямок (у жовтні такої думки поділяли 20% респондентів).

Частка респондентів, які відповіли, що заходи щодо нового уряду відповідають їх очікуванням порівняно з жовтнем, зменшилася з 23% до 17%, частка тих, хто відповіла, що заходи для нового уряду були кращими, ніж вони залишилися незмінними (5%). кажуть, що з 9% до 14% частка тих, хто заявив, що нова влада не відповідає їх очікуванням, зросла, а такі показники залишилися незмінними на статистично значущому рівні: 12% у жовтні та 13% у листопаді зазначили, що вони не зробили так, як очікували не добре, і сталося, відповідно, 6% і 7% – що вони родом з нового Власу, і я нічого хорошого не очікував, але було гірше, ніж вони думали. І найчастіше (40% респондентів у жовтні та 37% громадян у листопаді) вважають, що рано оцінювати дії влади.

Дослідження проводилось соціологічною службою в Центрі Разумкова з 1 по 7 листопада 2015 року серед респондентів старше 18 років у всіх регіонах України, крім територій, окупованих Росією. Теоретична похибка вибірки (виключаючи проектний ефект) не перевищує 2,3% з ймовірністю 0,95.

Нагадаємо, Київський міжнародний інститут соціології провів опитування серед населення, показавши, що 53,7% респондентів виступають проти припинення конфлікту на Донбасі та визнання "L / DPR".

Новини від Корреспондент.net на Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korprijeхтебріт19659020 зафіксовані19459014]
Source link