Home / Бізнес / Нова Toyota Sequoia – koles.ru – журнал транспортних засобів

Нова Toyota Sequoia – koles.ru – журнал транспортних засобівНайбільший позашляховик Toyota в поточному поколінні існує вже дуже давно, тому ми вирішили уявити, як може виглядати нова модель.

Секвоя першого покоління була представлена ​​в 2000 році, а через сім років друге покоління моделі вийшло на ринок, який випускається і сьогодні. Позашляховик заснований на пікапі Tundra і має структуру рами. Виробляється Sequoia на фабриці Toyota в Принстоні, штат Індіана, і продається в Америці та на Близькому Сході. Позашляховик здобув певну популярність у Росії, хоча тут він офіційно не представлений. За розмірами довжина Sequoia становить 521

0 мм (проти 4950 мм для Land Cruiser 200), шириною 2029 мм (проти 1980 мм для LC200) і висотою 1895 мм (тут Крузак на 6 см вище). Найбільший позашляховик Toyota випускається вже 12 років, тому його можна назвати застарілим навіть з новою розробкою 2017 року. Ми представили, як може виглядати новий автомобіль, та врахували останні тенденції дизайну марки. Sequoia отримує більш вузькі фари та більш чіткий бампер. Решітка радіатора стала ще більшою, цілком типовою для останнього покоління повнорозмірних позашляховиків.

Позашляховик отримав нові дзеркала, встановлені на ніжках. Бічні стіни були перероблені новими ударами по колесних арках, глибоким штампом у нижній частині дверей та переробленим бічним склом. А-стовпи та С-стовпи мають чорні вставки в стилі нового RAV4, який візуально відокремлює дах від кузова. Таким чином, дах можна також пофарбувати в чорний колір, що також є актуальним рішенням у сучасній автомобільній промисловості. Ззаду з’явилися більш вузькі сучасні ліхтарі, а також задній бампер з масивним контрастним вкладишем.

Нинішня Toyota Sequoia оснащена бензиновими двигунами V8 – а саме 4,6 із 310 к.с. і 5,7 з 381 к.с. Вони поєднуються з 6-ступінчастим гідромеханічним “автоматом”. До речі, минулого року японська компанія представила екстремальну версію позашляховика з приставкою TRD Pro.

У Росії сьогодні найбільший офіційно представлений позашляховик Land Cruiser 200, ціни починаються від 4985000 рублів (4,6, бензин, 309 к.с.). Дизельна версія на 249 кінських сил із 4,5 двигуном трохи дорожча – від 5153000 рублів.

До речі, ми з’ясували, чи варто купувати Toyota Sequoia за 2,5 мільйона рублів.


Source link