Home / Україна / "Не остання нерухомість згоріла." Коломойський сказав, що йому сподобався номер "Квартал 95" про Гонтареву

"Не остання нерухомість згоріла." Коломойський сказав, що йому сподобався номер "Квартал 95" про ГонтаревуБізнесмен Ігор Коломойський заявив, що не вважає студійний номер "Квартал 95" знущанням, присвяченим підпалюванню екс-глави Національного банку України Валерії Гонтаревої, оскільки мова йде не про її останню власність.

Український бізнесмен Ігор Коломойський заявив у коментарі Радіо Свобода, що не бачив музичного номера в студії «Квартал 95», присвятив вогонь у будинку екс-голові Національного банку України Валерію Гонтаревій, але після того, як журналісти запитали, що йому подобається номер і пообіцяв подивитися його.

Як повідомляє Радіо Свобода, "бізнесмену" сподобався вираз, що "хата згоріла від сорому", і тим більше, що "Валерія думає про Валерія".

Журналісти запитали, не замислюючись про те, чи зробив Коломойський такий глузування, бізнесмен відповів "ні".

"Так не згоріло останнє майно. Що, тільки її будинок згорів? А скільки будинків згоріло на Донбасі?" ̵

1; сказав він.

Коломойський сказав, що коментує будь-які жарти з приводу спалення будинків на Донбасі, якщо вони з’являться.

"Коли вони жартують, ми поговоримо. І ми поговоримо спільно з [поджога дома Валерии Гонтаревой]. Не майте справи з маніпуляціями", – додав він.

Бізнесмен заявив, що не впливає на жартівливу політику студії і не контактував з кварталом 95 з вересня 2018 року. Він заперечує будь-яку причетність до того, що концерт із кількістю арештів був випущений на каналі 1 + 1 до дня народження Гонтаревої.

"Я не знаю, коли день народження Валерії Гонтаревої, хоча це легко дізнатися, якщо ти хочеш. Я не брав участі у створенні контенту" Квартал 95 ", особливо для вшанування дня народження Гонтаревої – є занадто велика честь для неї ", – сказав Коломойський.

Гонтарева очолювала Національний банк України з червня 2014 по березень 2018 року. Зараз живе в Лондоні. Вона повідомила, що переїхала туди в листопаді 2018 року.

У червні 2019 року Гонтарева оголосила, що їй загрожує Коломойський. ПриватБанк, який раніше був власником бізнесмена разом з Геннадієм Боголюбовим, був націоналізований, коли Гонтарева очолювала НБУ. "Він [Коломойский] хоче зняти всі претензії, пов'язані зі справою" Приватбанку "по всьому світу. І Національний банк зупиняє його", – сказала вона в інтерв'ю "Голосу Америки".

26 серпня в Лондоні Гонтарева потрапила машина. Вона отримала травму ноги і перенесла операцію. Гонтарева заявила, що поліція розглядає версії як про аварію, так і про "реалізацію погроз" проти неї. Поліція Лондона заявила, що це випадковість.

5 вересня в Києві невідомі люди спалили автомобіль тещі колишнього голови НБУ, якого також назвали Валерієм Гонтаревим.

17 вересня невідомі люди спалили будинок Гонтаревої під Києвом. Законодавці заявили, що знайшли електричну ракету на місці підпалу. Національна поліція порушила кримінальні справи за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна).

В Управлінні Президента України назвали інцидент "жорстоким злочином" і заявили, що Глава держави чекає, коли правоохоронні органи відкриють справу якнайшвидше.

Національний банк України повідомляв, що розглядає останні події які сталися з Гонтаревою та її родиною, як загрозу для керівництва губернатора.

Гонтарева народилася 20 жовтня. Концерт «Кварталу 95» із музичною піснею про вбивство в її будинку, виконаний хором «Веревка» та шоуменом Євгенієм Кошевою, 1 жовтня вийшов на канал 1 + 1.

«Ратуша, згоріла, в Лондоні жінка плакала», – вони співали в зокрема. У відео також зазначається, що "хата горить у Гореничах, а в Лондоні Валерій думає про Валерія" і "хата горить. У коментарях під відео користувач розкритикував число. У коментарі Радіо Свобода Гонтарева назвала подію" ганьбою "


Source link