Home / Україна / Монастир знайшов останки унікальної стіни 13 століття

Монастир знайшов останки унікальної стіни 13 століттяУ Києво-Печерському заповіднику, на території якого розташована Лавра, археологи вирили землю та залишки стіни, зруйнованої ханом Бати під час облоги Києва в 1240 році.

У Києво-Печерському заповіднику, на території якого розташована Лавра, археологи викопали землю та залишки стіни, зруйнованої ханом Бати під час облоги Києва 1240 року. Археолог археолога Археолог Сергій Тараненко розповів новинам ВПС

На думку археологів, складаються фундамент і стіни скель, дрібні фрагменти щебеню та фрагменти старої російської цегли.

Під час розкопок чутно фрагмент старого російського металевого браслету з плетеним орнаментом. Розкопки були проведені біля церкви Троїцьких воріт у Столичному саду. Археологи виявили, що довжина стіни становить 21

метр.

До цих пір лише частина сайту була розкопана, і вони планують відкрити пошук протягом усього року. "Плани зробити виставку, яка буде містити залишки фортечних стін. Можливо, з'явиться інформаційний центр, зазначив Тараненко.

Вчені стверджують, що це відкриття було частиною стіни навколо" верхньої "Лаври. Наприкінці XII століття вона стояла близько 150 років до вторгнення в монгольські татари і захоплення Києва 1240.

Побудована на місці дерев'яної даху – так званого стовпа. Після монголо-татарського рейду в 13 столітті наступна кам'яна стіна навколо монастиря лише в 18 столітті, під час її оборони Іван Мазепа.

Археологи називають стіну унікальною, оскільки в Україні це лише два об'єкти монументальної фортифікації Київської Русі [19659003] І будівництво цього фонду є поки що єдиним з усіх пам'яток цього часу на всій території колишньої Київської області.

(функція (d, s, id) { де js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0]; to (d.getElementById (id)) {return;} js = d.createElement (s); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs); } (документ, "скрипт", "facebook-jssdk"));
Source link