Breaking News
Home / Розваги / Крістіна Орбакайте пояснила від’їзд Сергія Гармаша із «Сучасника» тим, що щось не так у театрі

Крістіна Орбакайте пояснила від’їзд Сергія Гармаша із «Сучасника» тим, що щось не так у театрі08:18, 06.08.2020

Зірку здивували чутки про неможливість її власного приїзду взяти участь у творі “Два на гойдалці”.

Частка | сподобалось

Минулої п’ятниці стало відомо, що актор Сергій Гармаш після 36 років служби покинув театр «Сучасник». Відхід актора не обійшвся без скандалів. Гармаш написав відкритий лист до трупи, пояснивши свої дії негативними змінами в театрі, які почалися після смерті постійного режисера театру Галини Волчек наприкінці 201

9 року. Її замінив режисер Віктор Рижаков, але 61-річному Гармашу нове не сподобалось дії лідера.

Євген Євтушенко, Сергій Гармаш та Галина Волчек 2017

Протягом останніх двох сезонів 49-річна Крістіна Орбакайте грала у “Сучаснику” у п’єсі “Два на гойдалці” режисера Галини Волчек. Покійний режисер театру запросив дочку Прими Донни на роль Гітеля Моска після того, як Чульпан Хаматова, яка зіграла цю роль, взяла академічну відпустку. Партнером Орбакайте на сцені був Кирило Сафонов.

Співачка та актриса хвилювалась останніми змінами в театрі та проблемами в трупі, які виявилися з відходом Гармаша. “Я одразу став обережним … Якщо така людина, яка була віддана театру, яка присвятила стільки років своїй роботі і фанатично цим займалася, могла пожертвувати усім, я зрозуміла, що це, мабуть, щось не так і дивно, що відбулося в театр, – пояснив відставку Орбакайте в інтерв’ю журналістам. Вона зазначила, що в березні вона хотіла піти на прем’єру вистави “Папа” з Сергієм Гармашем у головній ролі, але коронавірус змішав усі плани. До речі, прем’єра постановки, в якій грав актор, який вийшов із трупи, була оголошена 1 вересня.

Крістіна Орбакайте у творі “Дві на гойдалці”

Пам’ятайте, що колеги Сергія Леонідовича по-різному відреагували на його скандальну відставку. 82-річна Лія Ахеджакова вважала, що артистка оголосила війну театру і звинуватила його у поширенні ненависті серед працівників театру, які вже пережили важкі часи під час пандемії. Марина Неєлова пояснила високий жест Гармаша нереалізованими особистими амбіціями, а не турботами щодо роботи Современника.

Крістіна Орбакайте також була втягнута в театральні зміни. За її словами, вона знову з’явиться на театральній сцені в листопаді. Однак все ще розповсюджувались чутки, що вона, за її словами, живе в США, тому вона не зможе грати в Росії. Почувши про це, Крістіна одразу зателефонувала до нового директора “Сучасника”, який вказував, що у неї є можливість прилетіти в будь-який час. “Я не розумію, чому всім так зручно говорити, що я в недосяжності та відстані – головна причина. Десять днів тому я був у Москві по справах. Всі знають, що мій чоловік – американець. Я постійно їду до Росії. І справа навіть не в Америці – я літаю по всьому світу в гастролях, – обурилася співачка.

Крістіна Орбакайте живе в США з дочкою Клавдією та чоловіком Михайлом Земцовим, але вона може легко летіти до Росії

За її словами, Кирило Сафонов теж у темряві щодо виробничої долі. “Так, ми з ним розмовляли, і він сказав, що сам не знає, що розмовляв з Рижаковим лише один раз, але нічого не зрозумів із розмови”, – пояснила Орбакайте. Вона сказала, що кілька днів тому поспілкувалася з директором театру Ігорем Поповим, і він пояснив їй, що спочатку нове розташування сидінь у театрі, яке було запроваджене у зв’язку з пандемією, буде перевірено. Коли все буде вирішено, буде зрозуміло, коли на сцені знову з’являться «Два на черзі». «У мене є можливість літати, це не проблема. Але протягом декількох місяців з карантином новий керівник “Сучасника” ніколи не контактував зі мною – і спочатку це здавалося мені більш ніж дивним “, – пояснила Крістіна Орбакайте в інтерв’ю MK.

Нагадаємо, що вчора Кирило Сафонов опублікував плакат “Два на гойдалці” з Чулпан Хаматовою у своєму Instagram мікроблозі. Актор зробив це після поширення чуток, що категорично відмовляється виходити на сцену з актрисою. Художник зазначив, що хтось намагається використовувати його ім’я у своїх цілях.

Читайте також:

Кирило Сафонов спростував інформацію про те, що він відмовляється грати в одному шоу з Чулпаною Хаматовою

Марина Неєлова прокоментувала відставку Сергія Гармаша з “Сучасника” і пояснила своє рішення особистими амбіціями

82-річна Лія Ахеджакова різко розповіла про відставку Сергія Гармаша з театру “Сучасник”
Source link