Home / Україна / Зеленський оцінив прицільність вогнепальної зброї на Донбасі

Зеленський оцінив прицільність вогнепальної зброї на ДонбасіЗеленський оцінив прицільність вогнепальної зброї на Донбасі

Фото: скріншот із відео

Зеленський відвідав Донецьку область

Припинення вогню, яке набрало чинності 27 липня, тривало довше, ніж будь-яке попереднє, заявив президент.

Незважаючи на відсутність аварій серед військових, є багато питань щодо прицілу вогнепальної зброї на Донбасі. Саме так оцінив президент Володимир Зеленський під час припинення вогню під час свого візиту до Донецької області у четвер, 6 серпня.

Він каже, що нинішня воля до озброєнь тривала більше тижня, на відміну від попередніх домовленостей, і пояснити це не може.

“Мені важко сказати, і важко відповісти тобі детально за хвилину … У житті все можливо. Ми боремося, щоб уряд (тиша) не був порушений ̵

1; але це може бути життя”, – сказав він. Зеленський.

Він підкреслив, що можуть бути порушення, і якби все було пов’язано з українською стороною, усі вже перейшли б до наступного кроку в кінці війни.

“Це діалог протягом декількох годин … про, в принципі, порушення” мовчання “… є багато питань, є багато проблем. Але загалом ми вдячні нашим військовим. Найголовніше, що ми хочемо це пережити. “Режим тиші і просто не втрачайте щодня наших військових. Ми нічого не можемо гарантувати, але робимо багато”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, припинення вогню діє на Донбасі з 27 липня. Незважаючи на спорадичні обстріли з боку сепаратистів, військові заявляють, що важке озброєння припинилося, а жертв чи поранень не зафіксовано.

Новини від Корреспондент.net і Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korresponet


Source link