Home / Розваги / Герої сексуального нападу Netflix покінчили життя самогубством

Герої сексуального нападу Netflix покінчили життя самогубствомГерой документального фільму Netflix “Одрі і Дейзі” Дейзі Коулман покінчив життя самогубством. У 2012 році, у віці 14 років, дівчина стала жертвою сексуального насильства на вечірці, після чого її зазнали цькування в Інтернеті, повідомляє BBC.

Фото: Netflix

Справа Дейзі отримала увагу ЗМІ, коли підлітка, якого звинувачували у зґвалтуванні, кинули. У 2016 році на Netflix вийшов документальний фільм про кричущий інцидент, а також аналогічний випадок 15-річної школярки Одрі Потт, яка покінчила життя самогубством після згвалтування у 2011 році.

Про смерть Дейзі Коулман у Facebook повідомила її мати Мелінда. “Вона ніколи насправді не оговталася від того, що зробили їй ці хлопці, і це було просто не чесно. Моя дівчина померла”, – написала вона.

Дейзі Коулман стверджувала, що 17-річний Меттью Барнетт напав на неї на вечірці в січні 2012 року. Наступного ранку мати знайшла її на ганку, в морози, дівчинка сиділа з мокрим волоссям, у футболці та светрі. Барнетта звинувачували в зґвалтуванні, але справу відмовили. Сім’я Коулман стверджувала, що це пов’язано з місцевими політичними зв’язками з родиною хлопчика. Сам Барнетт стверджував, що його спілкування з Дейзі було добровільним.

  • Маша Єфросиніна розповіла про невелику перемогу у справі про зґвалтування в Кагарлику. Підозрювані поліцейські утримували тюрму.
  • Джерарда Депардьє звинувачували у зґвалтуванні і хочуть розслідувати закриту справу. У 2018 році 22-річна дівчина звинуватила актора в сексуальному злочині.

Найцікавіша новина зараз на Telegram! Підпишіться на канал TheLime, щоб нічого не пропустити.
Source link