Breaking News
Home / Розваги / всі деталі стану художника

всі деталі стану художника46-річний артист ледь не закінчив виступ. За словами речника Андрія Данилка, у нього був блок серця, пише Клатч.

Потім 4 листопада відбулася трансляція зйомки новорічної виставки "Привіт, 20!", Яку телеканал "Україна" виходив у ніч на 31 грудня. За годину до продовження сцени Андрій Данилко захворів.

Художник вийшов на сцену блідий і ледве розмовляв. Після кожного випуску він повертався до вбиральні та переодягався, бо костюм Данилка був повністю виснажений повністю мокрим. Після вилучення Данилко частини c, зірка зачинилась у вбиральні і не пішла кілька годин.

Представник Андрія Данилко заявив, що у художника був серцевий блок – патологічний процес, який характеризується зміною м’язових тканин, що відповідають за проведення електричних імпульсів. Від цього сильно знижується серцебиття. Щоб нормалізувати стан Данилка, йому повністю вливали наркотики, після чого знаменитість стала трохи краще.

Репортери, присутні на зйомках новорічної виставки, помітили, що Данилко приїхав на зйомку вже блідий. Художник був оточений охороною і постійно рухався.


Source link