Home / Розваги / Були фотографії Лоліти в трикотажному платті, що тягне за штани Буйнова в машині

Були фотографії Лоліти в трикотажному платті, що тягне за штани Буйнова в машиніУ мережі обговорюються провокаційні образи, які опублікував 70-річний художник.

Лоліта. фото: globallookpress.com/

Лоліта Мілявська не приховує, що не вміє комплексувати. Співачка не вагалася, надягаючи стильні комбінезони, коли вона мала вигнуті форми. Костюми жінки завжди привабливі та провокаційні. А після розлучення з п’ятим чоловіком художник втратив помітну вагу. Шанувальники були вражені тим, як вийшла зірка. Зараз вона носить все більше міні, а також робила модну зачіску, щоб виглядати молодше.

Після карантину Лоліту рідко показують на публіці. Напередодні Олександр Буйнов опублікував фото та відео, зроблені перед одним із виступів, на якому познайомився з Ганною Семенович та Мілявською. Художник одягнув велике в’язане рожеве плаття. Вбрання приховувало її фігуру, і оскільки жінка була без макіяжу та з розпущеним волоссям, шанувальники порівнювали її наряд із домашньою ковдрою.

Але Семенович з’явився в білому полосатому брючному костюмі. Відео містить фотографії Лоліти, яка одягає штани для Буйнова, який сидить у машині. Співак вирішив допомогти колезі переодягнутися.


«Це все ще добре, коли ти оточений постійними позитивними ефектами! Ось так працює людський мозок, ми лише пам’ятаємо і пам’ятаємо про світле, добро… навіть коли не отримуєш зарплату за півроку! Дякую всім, хто випромінює оптимізм та доброту, Лолька, я тебе люблю! “- написав 70-річний художник.

Шанувальники були вражені побаченим. Деякі захоплювались доброзичливою компанією, а інші були вражені тим, як виглядає Лола та як майстерно поводиться з чоловічим одягом. “Така турбота!”, “Ти така класна! Мені це подобається”, “Лола-гуру незвичайного одягу”, “Лоліта загорнена в ковдру, така затишна”, “Щасливі з друзями”, – прокоментували підписники допису.
Source link