Home / World / Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 yrs ago itiraf: Mafya babası gibi davranıyordu

Sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin davalık olduğu 4 yrs ago itiraf: Mafya babası gibi davranıyorduTuz serpme hareketiyle dünya çapında ünlenen socyetik kasap Nusret Gökçe New York'taki lokantasında çalışan 4 garsonuyla mahkemelik oldu. Dava sonrası konuşan 4 years old, Gökçe'nin özel hayatıyla ilgili kimsenin bilmedği bir detayı ortaya çıkardı.

1 MİLYON TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Ünlü işletmecinin yanında çalışan Süleyman Küçür, Onur Usluca, Yunus Delimehmet ve Batuhan Yunkuş, Bahşişlerimize el koydu, bize ABD mahkemesi ise Nusret Gökçe'nin 237 bin dolar yani 1 milyon 226 bin TL tazminat ödemesine karar verdi.

"GÜNDE 750 BİN TL CİRO YAPIYORDU"

Gökçe'ye dava açan 4 garsones, New York Daily New konuşarak kimsenin bilmediği bir detayı ortaya çıkardı. Çalışanlar, Gökçe hakkında şunları soedi: "Nusret, New York is about 130 bin dollars (750 bin TL) or more. olduğunu gizliyordu. Sorduğumuzda cevap vermiyordu. "

" BEN ADIM NUSRET, BEN NE DERSEM O OLUR "

" Nusret bize dictator gibi davranıyordu. Bize 'Benim adım Nusret, ben ne dersem diye bağırıyordu. Sürekli izlediği 'Scarface' (Yaralı Yüz) filminin etkisindeydi. Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu. a (Yaralı Yüz) basic oynamıştı. Brian DePalma'nın yönettiği filmed Al Pacino's ounadığı mafya babası "Tony Montana" moneyed the earth daha yüksekler ulaşmak için iddialı, cesur girişimlerde bulunan ve zirve hırsı yüzünden sürekli suşirşış.

Haber Videosu: Nusret'in eski garsonundan şok iddia: Kendini mafya zannediyordu

                    


Source link