Home / Sports / Olenol Güneş'ten son dakika İzlanda maçı açıklaması! – Trace Haberleri

Olenol Güneş'ten son dakika İzlanda maçı açıklaması! – Trace HaberleriTürkiye Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 9. maçında İzlanda ile Türk Telekom Stadı'nda karşı karşıya gelekek. A Milli Takım Technology Director olenol Güneş tarihi karşılaşma öncesi basın toplantısı düzenledi. Güneş, "İzlanda maçını bir ance oynamak ve Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi garantilemek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

olenol Güneş'in açıklamaları …

Yarışta ilk günden beri oldukça mesafe katettik. Son düzlüğe geldik, son adımı da iyi atmak istiyoruz. Anadolu'da başlayan bu yarışı, İstanbul'da bitirip Avrupa'ya gitmek istiyoruz.

Hedefimiz iki maçta 6 puan. Burada alacağımız biraberlik de gruptan çıkmamızı garantileyekek. An extremely authentic and bizim bizim için iyi bir sonuç, hedefimiz Avrupa Şampiyonası'na gitmek olduğu için. (Türkiye ̵

1; İzlanda ne zaman)

Maçtan bir gün önce İstanbul'a gelecekler, you and Antalya'da fighting speeches. Beş oyuncumuz Avrupa'dan geliyor bugün. It is possible to use Altay Bayındır'ı bizimle birlikte idmanda görmek istiyoruz. Herkesin duasını bekiyoruz. Maçın sonunda mutlu olarak ayrılmak istiyoruz.

Kulüplerimiz de oyuncularımız da hep bizim. Biz de onları temsil ederek yarışıyoruz. Türk oyuncularla Avrupa'da yarışıyoruz. Kulübümüzün clothe in this son of the general practitioner, even then. İnşallah Avrupa Şampiyonası'na katıldıktan son o tecrübe ile Dünya Kupası'na da katılırız.

Hedefimize ulaşmak istiyoruz!

anu and geldiğimiz noktadan memnunum. Heyecanımız fazla. This country can be used in any way that Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi garantilemek istiyoruz. İzlanda, biz bunları yendik yine yeneriz düşüncesiyle gelecek. O yüzden sakin kalmamız stretched. İki maçta da hedefimize ulaşmak istiyoruz. Futbol sürprizlere açık bir oyun. Rakibimiz bize karşı bilinçli ve savaşçı olarak çıkacaktır. Maç offered zaman rahatlık olur. Öncesinde olmaz. Rakibimizi yenerek gruptan çıkmak istiyoruz.

Emre bizimle olacak!

Kampa ilk gel isim Emre Belözoğlu oldu. Sakatlığı sürüyor ama kampta kalacak ve arkadaşlarıyla birlikte olacak. Yeni yellow oyuncularla futbolda büyük bir pazar olacağımızı düşünüyorum. Avrupa'da oynayan futbolcularımızın gelecek nesillere örnek olacağını düşünüyorum.

CANLI AKTARIYORUZ …


Source link