Home / Magazin / Osmanlı "Delileri" – Kültür ve Sanat Haberleri

Osmanlı "Delileri" – Kültür ve Sanat HaberleriOsmanlı ordusunun federalisti olarak bilinen Deliler Akıncı grubunun filmi çekildi. Filmde Erkan Petekkaya, Nur Fettahoğlu, Demet Tuncer ve Yetkin Dikinciler gibi ünlü isimler rol aldı. Osmanlı Devlet Ordusu nehri olarak bilinen Deliler Akıncılar Grubu, dünyayı sarstırarak beyaz perdeye geçti. Yaklaşık iki yılını Osman Kaya'nın hazırlayıp yönettiği film yapımcısı, Aksaray'daki filme son verdi.
Osmanlı İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu, Deliler Akıncı Topluluğu, Filmin büyük oyuncuları, Ergun Petekkaya, Rüzgar Aksoy, İsmail Filiz, Nur Fettahoğlu, Demet Tuncer, Yetkin Dikinciler, Gülşah Thahin, Batın Uçan, Namık Rüstem Hanlı, Kamil Güler, Serhat Şahin, Mehmet Ali Karakuş, Mehmet Pala, Baran Öztürk de yer almaktadır. Filmin yapımcılığını üstlenen ve “Gökkurt” karakterini resmeden Cem Uçan, bu proje için 8 yıl çalıştıklarını söyledi. Uçan, Akıncılar Grubu'nun, otoman krallığının en cesur süvarileri olduğunu ve dünyada taklit edilen ilk askeri birlik olduğunu belirtti.
"Çok zor bir işimiz var, zor bir projemiz var, son dönemde en yüksek bütçe çalışmasına sahibiz, 7 haftadır buradayız, şimdi bir haftamız var, görsel anlamda bir şov izliyoruz. Ülkemizde, “Game of Thrones” ve Vikingler (Vikings) gibi filmlere sahip olduğumuza dair bir görüş var. Bunu gerçekten yapabiliriz. Ancak bunun nedeni ile bunu yapamıyoruz. & # 39; Onlarla daha iyi başarabileceğiz ve onlara ne zaman bakmak istediklerini daha iyi anlayacaklar. Harika bir görsel şovu var. Aksiyon aklımızda harika bir film yapıyoruz. Çok zor sahnelerimiz var ve tehlikeli. Çekim sırasında anı Tuz Gölü'nü vurarak isyancı kazalar yaşadık Uçan, Sultan Mehmet fatihinin hikayesi 1
459-1460 yıl geçti

Source link