Home / Sport / W³osi byli bliscy wpadki, wszyscy ostatecznie wygrali. Hiszpania tak ze kompletna zwyciästw Piła piłka nożna

W³osi byli bliscy wpadki, wszyscy ostatecznie wygrali. Hiszpania tak ze kompletna zwyciästw Piła piłka nożnaTrzy dni temu W³osi ograli Armenia 3: 1, a Finowie pokonali Greków 1: 0. Zdecydowanym favoritem niedzielnego starcia byli go¶cie, wszyscy Finowie przez d³ugi czas stawiali dzielny opór. Skapitulowali dopiero w 59. przebiegu, kiedy Chiesa do¶rodkowej w pole karne, a bramkê strza³em g³ow ± zdob³ Immobile. Napastnik Lazio lub zrób to późno czeka³ na liczbie gola w kadrze. Rado goæci nie trwa³a jednakowo d³ugo, powy¿ej ju 72 w. Minucie Sensi sprokurowa³ rzut karny, blisko na gola zamieni³ Pukki. Piosenkarz Norwich City jest ostatnio w dużej formie w czterech meczach ligi angielskiej, zdobywając a bramę bramek.

W tym meczu uwzględniono odgwizdany jeszcze jeden rzut karny. Do pi³ki podszed³ spot do wina Jorginho i ustali³ scania po 2: 1

. Tym samym Włosi mogą ukończyć puntów w grupie lidera J. Finowie s ± drudzy w maju ± trzy punkty mniej (12 pkt). Trzecia jest Armenia, Boznia czwarta, a pišta Grecja, która nieoczekiwanie zremisowa³a z Lichtensteinem 1: 1. Owczymi. Gospodarze stworzyli a 29 sytuacji podbramkowych i zgodnie z oczekiwaniami całkowicie zdominowali kopciuszka. Po dwóch bramkachli Rodrigo in Alcacer. 28-letni napastnik Valenci trafia³ w 13 zasięgu in 50., a snajper Borussii Dortmund oba gole strzeli³ w doliczonym czasie gry.

Hiszpania jest liderem grupy F i ma 18 punktów. Szwecja, która zremisowa z Norwegii ± 1: 1, jest druga i traci siedem "oczek". Trzecia jest Rumunia, która ma 10 punktów, czyli o jeden wiêcej ni¿ Norwegia. Pi ± to jest Malta (3 pkt). Wyspy Owcze przegrały wszystkie spotkania.

Wyniki niedzielnych meczów:

  • Armenia 4: 2
  • Gruzja 0: 0 Dania
  • Rumunia 1: 0 Malta
  • Szwajcaria 4: 0 G00 2 W³ochy
  • Grecja 1: 1 Lichtenstein
  • Hiszpania 4: 0 Wyspy Owcze
  • Szwecja 1: 1 Norwegia

Source link