Home / Rozrywka / Oscary bez przewodnika! Zarzuty homofobii spowodowały pierwszą sytuację od 30 lat [VIDEO]

Oscary bez przewodnika! Zarzuty homofobii spowodowały pierwszą sytuację od 30 lat [VIDEO]  81. gala Oscarów / fot. Greg w Hollywood (Greg Hernandez), CC BY 2.0, Wikimedia Commons
81. Gala Oscarów / foot. Greg w Hollywood (Greg Hernandez), CC BY 2.0, Wikimedia Commons

5 grudnia Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła, że ​​tegoroczny Oskar będzie gospodarzem komika Kevina Harta. Ale dwa dni później okazało się, że mistrz ceremonii nie będzie. Komicy zrezygnowali po fali oskarżeń o homofobię.

Amerykańska akademia filmowa podjęła zaskakującą decyzję. Po raz pierwszy od 30 lat Oscar nie będzie miał głównej gali. Jak więc wygląda ten ważny wieczór dla miłośników filmu?

Gala zostanie podzielona na fragmenty, które poprowadzi kilku ludzi. Ostatnim razem taka formuła została przyjęta w 1

989 roku. Zamiast początkowego przemówienia partia rozpoczęła się od Roba Lowe'a, który śpiewał wersję "Dumna Mary" wraz z … Śnieżką. Spektakl został uznany za wyjątkowo żenujący, a niektórzy członkowie American Film Academy napisali do organizatorów listę gniewu.

W 1958 roku gala była prowadzona przez kilka osób: Bob Hope, Jack Lemmon, Rosalind Russell i Donald Duck. W 1973 roku Carol Burnett, Michael Caine, Charlton Heston i Rock Hudson, a 1987 – Chevy Chase, Goldie Hawn i Paul "Crocodile Dundee" Hogan. Ostatni raz szalony był prowadzony przez dwie osoby w 2011 roku – James Franco i Anne Hathaway. Zastanawiam się, kto wybierze organizatorów w tym roku.

Kilka dni temu donoszono, że Kevin Hart został przekonany przez akademię. Komediant zaprzeczył tym pogłoskom w środę, wzywając do "Good Morning America".

Nie poprowadzę kolejnej gali bezpiecznie. Nie wiem, co się dzieje w przyszłości – powiedział

Źródła: rmf24.pl/viva.pl/YouTube


Source link