Home / Świat / Niejednoznaczne manewry. Izraelskie spadochroniarze przejęli przejęcie lotniska w Polsce

Niejednoznaczne manewry. Izraelskie spadochroniarze przejęli przejęcie lotniska w PolsceIzrael's oddział na lotnisku – fotografia ilustracji.
Ryc. Wikipedia CC 2.0
Writer: IDF

Izraelski spadochroniarz jest praktykowany w Polsce i kilku innych krajach europejskich. Ich ćwiczenia miały również tło historyczne.

Na izraelskie dowództwa, ćwiczenia w Polsce i Niemczech, gdzie leżały obozy zagłady, miały wymiar symboliczny – pisze "The Times of Israel"

. Ponadto czytano:

Głównym zadaniem izraelskich spadochroniarzy było zajęcie lotniska w Polska. Izraelscy i amerykańscy spadochroniarze latali z Niemiec i skakali w Polsce.

Zobacz także: Paranoik i adwokat Verhofstadt ponownie ma atak. Oskarża Kaczyńskiego o zabranie pieniędzy z Kremla i współpracę z rosyjskim wywiadem

"To był dla nas wielki przywilej i zaszczyt, zarówno współpraca [z USA red.]jak i wydarzenie symboliczne" ̵

1; powiedział generał Amir Puri, przywódca spadochronowy Izraela.

] "Obecność w Niemczech i Polsce, gdzie znajdowało się wiele hitlerowskich obozów śmierci, wraz z armią amerykańską, która pomogła uwolnić część z nich, miała" istotne znaczenie "dla wojsk izraelskich" – powiedział dyrektor operacyjny Ido Sharir

Jak informowaliśmy w czasach Izraela, tegoroczne ćwiczenie Swift Response odbyło się w tym roku w Niemczech, Polsce, na Litwie i Łotwie z udziałem uczestników z całej Europy, w tym z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Polski i Portugalii.

Źródło: Onet.pl


Source link