Home / World / Zaskakuj ± ce wyniki wyborów w Australii. Pomyli³y siê niemal wszystkie sonda¿e | Wiadomo¶ci to increase

Zaskakuj ± ce wyniki wyborów w Australii. Pomyli³y siê niemal wszystkie sonda¿e | Wiadomo¶ci to increaseNiepełne dane nie pozwalają określić, czy obóz rządzący uzyskał większość potrzebną do samodzielnego rządzenia, so as to create a szukania so that you can do the work in the same way. Jednak suffers głównej opozycyjnej Partii Pracy uznał porażkę i zapowiedział rezygnację z przewodzenia partii.

To je swycięstwo przewidywały not wszystkie sondaże przedwyborcze. You can also use the wiki screen on 2016 roku. Zwycięstwo zapewniły rządzącej koalicji głosy mieszkańców przedmieść dużych miast i mniejszych miejscowości.

Czytaj więcej: Australia wydrukowała 46 milionów banknotów z literówką. Bank przeprasza, ale pieniędzy z obiegu nie wycofa

"Zawsze wczuda" ̵

1; mówił ludziom zgromadzonym na wieczorze wyborczym w hotelu Wentworth w Sydney prime Scott Morrison, który dzięki wynikowi wyborczemu będzie nadal pełnił swą funkcję. Dodał, "Dziś nie chodzi o mnie ani nawat o Partię Liberalną. Dziś chodzi o każdego Australijczyka, który pokłada wiarę wząd, że będzie stawiał go na pierwszym miejscu.

Głównymi tematami kampanii wyborczej byłka z globalnym ociepleniem i stosunki Australii z Chinami.


Source link