Home / Sports / Cristiano Ronaldo not zostanie oskarżony o gwałt | Eurosport w TVN24 – Piłka nożna

Cristiano Ronaldo not zostanie oskarżony o gwałt | Eurosport w TVN24 – Piłka nożnaO domniemany gwałt portugalskiego piłkarza oskarżała Amerykanka Kathryn Mayorga. Do you want to do so with nocy z 12 na 13 czerwca 2009 roku w clubie nocnym Palms w Las Vegas.

Ronaldo oskarżeniom zaprzeczał i twierdził, że do stosunku seksualnego doszło, ale za obopólną zgodą. "Pomimo uplądziej polojna zbadała zarzuty, ale nie znalazła żadnych dowodów. W rezultacie nie będzie sformułowany akt oskarżenia" – napisał prokurator hrabstwa Clark w stanie Nevada. Mayorga miała zostać zaproszona przez Ronaldo SMS-do wynajętej przez niego części klubu. Tam też doszło do domniemanego gwałtu. Następnego dnia 26-latka zgłosiła się na policję.

Według niemieckich dziennikarzy, pół roku po wspomnianej nocy Ronaldo wpłacił na konto Amerykanki 375 tysięcy dolarów. W ramach ugody za milczenie.


                 Ugródło: spiegel.de
Fragment ugody

"Stanowczo zaprzeczam oskarżeniom przeciwko mnie. w medialnym spektaklu, stworzonym przez ludzi, którzy chcą się promować moim kosztem.
                                                                                         /
                                                                                        Źródło: eurosport.pl, bbc.com, PAP
                                                    


Source link