Home / Technology / Blizzard not rezygnuje z Diablo 3 i zapowiada wheels nowej zawartości

Blizzard not rezygnuje z Diablo 3 i zapowiada wheels nowej zawartościPremiera Diablo III miała miejsce siedem lat temu . Czas leci niesamowicie szybko (chociaz chciałoby się w tym momencie użyć zupełnie innego, niekoniecznie cenzuralnego słowa) i ku zdziwieniu sporej liczby graczy, produktcja nadem ma się Równie duża grupa użytkowników czeka oczywiście na kolejną odsłonę, aczkolwiek ten czas umilamy sobie właśnie na serwerach trójki. Zła wiadomość jest taka, że ​​nowe Diablo jest prawdopodobnie dalej, niż w naszych najgorszych koszmarach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ wczoraj Blizzard udostępnił obszerny wpis, gdzie poinformował o dalszym wsparciu Diablo III .  rowródło: Blizzard Shop

Wówczas Blizzard odnotował znacznie większe zaangażowanie powracających graczy – szczególnie w sezonie 16, kiedy do gry wróciło tyle samo użytkowników, co w 11, czyli pierwszym sezonem z udziałem now Przebudzenie (słowo nieprzypadkowe) then two twosome do myślenia i od tamtej pory zwracają oni więcej uwagi na informacje zwrotne od fanów. We wspomnianym wpisie dowiadujemy się, że trwają obecnie prace nad stworzeniem nowych, dodatkowych sezonów tematycznych z nowym zestawem dla każdej klasy, legendarnymi mocami oraz zmianami balanceu . Company wprawdzie zaznaczyła, że ​​not ma w planach wydania jednego wheelie patcha ze wszystkim. Jeśli więc Jakas klasa nie otrzyma aktualizacji na początku sezonu, możemy być pewni Ze dostanie go po prostu później – dewelopery zapewnili Ze zmian doświadczy każdy:

Nasz Zespół ciężko pracuje nad kolejnymi sezonami tematycznymi, nowymi zestawami dla każdej klasy postaci, dziesiątkami legendary new mocy in zmianami balanceu postaci. Okazionalal aktualizacje systemu rozgrywki in poprawiające comfort gry również są w planach. Będziemy na bieżąco starali się wprowadzać jeszcze więcej magii do świata Sanctuary. Not wszystkie zmiany ukażą się w tej samej chwili. Not przejmujcie się więc, jeśli wasza postać jeszcze się I do not doczekała. Szykujemy coś dla wszystkich.

You will be able to make modifications in the matter of zbierania opinion and service PTS. Twórcy chcą usprawnić komunikację z fanami oraz otwarcie mówić o planach dotyczących Diablo III . Najciekawsze opinie będą wyróżniane, and zamysły projektowe dokładniej opisywane. Blizzard zapewnia, że ​​bardzo ceni sobie opinie swoich użytkowników in prosi o więcej, ponieważ jest to kolejne źródło inspiracji dla przyszłych zmian.

Not wszystkie zachodzą w wyniku testów to PST. Od czasu do czasu wprowadzamy je dzięki ciekawym wątkom na forach, które czytamy w połowie sezonu i nad zmianami tymi pracujemy (tj. Testujemy wewnętrznie) z kilkutygodniowym wyprzedzen Czasami "prosta" prośba o usprawnienie jakiegoś elementu rozgrywki jest trudniejsza do spełnienia ni mogłoby się wydawać, which does not apply to the college and also wprowadzona with no consequences. Czasami zdarza się, że ktoś z firmy podsunie pomysł projektantowi gry i odbywa się burza mózgów wypełniona opowieściami o sezonowych przygodach.

Take strona jeden z pierwszych elementów tej komunikacji. Kolejnym jest większa aktywność naszego zespołu społecznościowego na naszych nowych forach, zwłaszcza tych poświęconych aktualizacjom i PST. Chcemy regularnie rozmawiać z członkami naszej społeczności na całym świecie na themat tego, co kochamy i co nas łączy, czyli serii Diablo.

– wheels graczy może uznać to za próbę zwrocenia uwagi w inną stronę. Być może Blizzard chce nam pokazać, że się najzwyczajniej w świecie stara, ale wszyscy wiemy, że znacznie lepszą wiadomość bycoby cokolwiek dotyczącego zupejnjjnnejjn, now Coz. Na razie not mamy na co liczyć. You can only do this job, if you want to do something in the service of the trojan, to the new zoo and now


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl {
                    var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];
                    if (d.getElementById (id)) return;
                    js = d.createElement (s);
                    js.id = id;
                    js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v3.0";
                    fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);
                } (document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Source link