Home / מדע & טכנולוגיה / זה היה ה- Gamescom 2019: שיא מבקר מהיר

זה היה ה- Gamescom 2019: שיא מבקר מהירזמן הקריאה: 5 דקות

עם שיא מבקרים חדש, אפילו אם נדיר, הגיעה Gamescom לכל כך הרבה אנשים מ -20 עד 24 באוגוסט 2019, עדיין לא לפני כן: המקום שלנו – הערכות הועלה לתג המדידה האחרון – בסך הכל 373,000 מבקרים ממעל 100 מדינות, מתוכן 31,300 מבקרים מיומנים. הצטרפו למיליוני גיימרים שעוקבים אחר החדשות ברשת: רק למעלה מ- 500,000 צופים ברחבי העולם צופים בתוכנית הבינלאומית החדשה "Gamescom: Opening Night Live" עם המפיק והמנחה ג'וף קיילי בזרם חי.


דמית מצטרפת לתכנית. הבכורה להישג ידם של אירועי הבכורה הבינלאומיים של ענף המשחקים. רק בימים הראשונים שודר תוכן הווידיאו של ה- Gamescom באופן נרחב יותר ממאה מיליון פעמים ברחבי העולם. Dazu, בין היתר, מצטרף להצעותיה של הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה "Gamescom now". עבור העיר, 1

,153 חברות (פלוס עשרה אחוזים) בשטח מוגדל של 218,000 מ"ר (פלוס שמונה אחוזים) מחפשות איזשהו מגוון משחקי אמיתי באולמות התצוגה של קלן.

Gamescom 2019 מציג את עצמו בינלאומי היה בערך 70 אחוז ולפעמים מדגיש את המשמעות הבינלאומית של Gamescom. הרחבת האזור, התאמות לתאורת האולם וכן
שיפרו את הצעות הקייטרינג לביקור נוח יותר ולסייע לאורחים בתהודה חיובית. ארנה האירועים החדשה שיכנעה את מעריצי eSports בשלבי מוציאים לאור שונים בטורנירים שונים של מפרסמים.

וגם ברשת חגגה Gamescom את הבכורה:

Gamescom הזה ממשיך גם את סיפורו המצליח השנה: לעיר ולרשת. בעזרת "Gamescom: Opening Night Live" עשינו צעד מרכזי לעבר פלטפורמת החדשות הבינלאומית. במקביל, המופע היה המכירה הפומבית של ההצעה הדיגיטלית החדשה שלנו "Gamescom now", כאשר הקהילה הדיגיטלית מציעה גישה נוספת ל- Gamescom. באמצעות השילוב המוצלח של הצעת משחק ייחודית ברכבת, פורמטים משלימים והרחבה לרשת, חיזקנו את Gamescom עוד יותר כאירוע חוויה של 360 מעלות ופלטפורמת תקשורת מובילה. מעולם לא ראינו כל כך הרבה חדשים לחדשות משחק – לא היו לנו כל כך הרבה אנשים באותה שנה.
ג'רלד בוס, יו"ר הנהלת העסקים של Koelnmesse GmbH

: פתיחת לילה חי. בחודש הפתיחה, המנחה והמפיק ג'וף קיילי ריגש למעלה מ -1,500 מבקרים ב- 1945 ומיליוני אנשים ברחבי העולם. בזרם החי יותר מ 500,000 צופים צופים בו זמנית. בתוכנית החדשה לגמרי, ההכרזות כוללות מפרסם ומפתח אינדי גדול, בכורה עולמית עם קדימונים חדשים כמו גם הופעות אורח מכוכבי ענף המשחקים הבינלאומי בתוכנית. אחד השיאים היה הופעתו של מפתח המשחק בעל חזון ההידאו קוג'ימה, שהעניק את המבט הבלעדי של ווראב על Death Stranding.

הרלוונטיות הבינלאומית של Gamescom מעולם לא הייתה גדולה יותר מאשר השנה. במיוחד התוכנית החדשה שלנו "Gamescom: Opening Night Live" כבר הראתה בבכורה, שהיא עניין עולמי חזק ב- Gamescom. עם "Gamescom עכשיו" יצרנו גם נקודת איסוף, והעניקנו לשחקנים ולשחקנים סקירה של החדשות והאירועים הרבים בגן הירידים. כאירוע המשחקים הגדול בעולם, Gamescom עומדת השנה על דברים רבים, עבור הקהילה הגדולה ואפילו לנושאים כמו הכללה ורבגוניות.
פליקס פאלק, מנהל עסקים של המשחק – איגוד ענף המשחקים הגרמני

] כבר מיום הקהל הראשון חגגו המעריצים הנלהבים את קסם משחקי המחשב בין השאר באולם האירועים החדש שנפתח. חברות שהוצגו לעתים קרובות, כולל Gameloft, ESL, Riot Games והטלקום, טורנירים מרהיבים ודואגות למגוון eSports שאינו נגמר.

משחקי אינדי שלא ישאלו

"אינדי", אחד הנושאים הטרנדיים הללו, מצא בית חדש בכפר אינדי הכפר. יותר מ -150 משחקים מ -140 מפתחים מלמעלה מ -30 מדינות הציעו יותר משחקי אינדי מתמיד והפכו את נושא המגמה עבור המעריצים הרבים שחוו את המקום הזה.

 מארגנים, עוזרים ומציגים של אינדי בות ארנה שמחים לחלוק Erfolg. צילום: אינדי בות ארנה

מארגנים, עוזרים ומציגים של ארנה אינדי בות מצפים להצלחתם המשותפת. צילום: אינדי בות ארנה

ההערכה כי ארנה אינדי בות זכתה בפרס הבנייה הטובה ביותר של המשחקיםקום 2019 אינה מפתיעה. בתחנות ההצגה זה היה מלא, הכותרות שהוצגו היו באיכות גבוהה. משחק האסטרטגיה המשכנע "Through the Darktest of Times" היה מיוצג באזור האינדי וכן את ממשיך דרכו של Everspace of Rockfish Games או משחק ההרפתקאות "Lunasea" של משחקי הדיגיטל של השינה מדנמרק.

מארגנים וספונסרים הקימו השנה עמדה ענקית: 1,500 רגל מרובעת עם למעלה ממאה משחקים משעשעים. משחקי אינדי אינם נשקפים בקצוות ארוכים יותר

משחקי ה-com מגיע לאוהדים מסביב לעולם

במקום בו השנה לא ניתן היה להוסיף כרטיס למשחקי ה-com, היה לו יכולת, זרמים חיים רבים וסרטוני וידאו של ה- Gamescom צפו ב 2019 ב- "Gamescom עכשיו". לאורך כל העונה המתעסקת, הצוות הצוות הופעות מגוונות לאירוע משחקי המחשב והווידיאו הגדול בעולם: 'סיורי תא', אירועים שנתפסו על ידי צוות התצוגה, תוכן חי מזירת האירועים החדשה וכפר האינדי או ראיונות וראיונות. משחקי משחק מסטודיו 'IGN @ gamescom now' היו רק כמה דוגמאות להצעות הדיגיטליות החדשות. בסך הכל, יש יותר מ 28 שעות של סטרימינג בשידור חי לחובבי המשחקים ברחבי העולם.

סיום שבוע המשחקים 2019 הקים באופן מסורתי את פסטיבל העיר "Gamescom". עד 25 באוגוסט,
הוא היה רשום ב- Neumarkt, Rudolfplatz ו- Hohenzollernring: בחינם לבמה למשחקים, מוסיקה, אוכל רחוב! יותר מ 100,000 מבקרים צפויים להשתתף בפסטיבל העיר "Gamescom" במטרופולין הריין.

זה היה ה- Gamescom 2019

מצגת שקופיות זו זקוקה ל- JavaScript.

מכיוון ש- Gamescom והפרסים שלה לא ניתן יהיה להעלות על הדעת, פרסים והסרטון והווידיאו הטובים ביותר משחקי מחשב שהופצו: פרסי Gamescom.

הזוכה באחד הפרסים היוקרתיים ביותר בתעשיית משחקי המחשב והווידיאו הבינלאומיים עומד על תוקף: ביום המשחקים של Gamescom הפסידו פרסי המשחקים בקטגוריות הפתוחות. בנוסף להחלטת חבר השופטים המומחים בנושא המנצחים בשש קטגוריות מושבעים נוספות וכן בפרס "Best of Gamescom", הוכרזו על המנצחים על ארבע קטגוריות האוהדים, כולל פרס הצרכן "המבוקש ביותר" של Gamescom. מתוך יותר מ -160 רשומות, בחר חבר השופטים את הזוכה.

פרס "Best of Gamescom" הנחשק הצליח להבטיח את תואר סוני השנה "חלומות". משחקי המשחק החזקים והנגישים של היזם הבריטי מדיה מולקולה שכנעו את חבר השופטים להיכנס לקטגוריות המשחק הטוב ביותר של סוני פלייסטיישן 4 והמקוריים ביותר. מעריצי המשחקקום בחרו ב- "Borderlands 3" בתואר הנחשק ביותר השנה. תואר 2K זוכה גם במשחק מרובה משתתפי השופטים הטוב ביותר על ידי חבר המושבעים. PietSmiet נבחר על ידי מעריצי Gamescom לשחקן Streamer / Let's Let's.

זוכה הפרסים בכל הקטגוריות:

 • Dreams, Sony Interactive Entertainment
 • משחק ה- VR / AR הטוב ביותר
  איש הברזל של Marvel, Sony Interactive Entertainment

  החומרה / הטכנולוגיה הטובה ביותר
  Xbox Elite Wireless Controller Series 2, Microsoft

  משחק המולטימדיה הטוב ביותר
  Borderlands 3, 2K

  המשחק המתמשך הטוב ביותר
  Monster Hunter World: Iceborne, Capcom Entertai

 • התא הכי טוב (קטגוריית מעריצים)
  תא האינדי ארנה, בידור סופר קהל

  חוויית הספורט הטובה ביותר (קטגוריית מעריצים)
  Super Smash Bros. משחקי אולטימטיבי 2019 Invitational, Nintendo

  Streamer / Let's Player הטוב ביותר (קטגוריית מעריצים)
  PietSmiet

  gamescom "מבוקש ביותר" פרס הצרכן
  Borderlands 3, 2K

 • החברה (קטגוריית השופטים)
  THQ נורדי

  פרס HART OF GAMING (קטגוריית השופטים)
  גיוון עם התמקדות בחופש מחסום

 • gamescom פרס אינדי (קטגוריית השופטים)
  El Hijo, אולפני הוניג
 • מיטב הקמפוס (קטגוריית השופטים)
  גיבור העל בגודל סופר, האקדמיה לקולנוע באדן-וירטמברג
 • משחק הרפתקאות הפעולה הטוב ביותר
  Blacksad: Under the Skin, astragon Entertainment

  משחק הפעולה הטוב ביותר
  DOOM Eternal, Bethesda

  משחק המשפחה הטוב ביותר
  Genie Concrete, Sony Interactive Entertainment

  Best Racing Racing
  Grid, Codemasters

  משחק התפקידים הטוב ביותר
  Wasteland 3, InXile / כסף עמוק

  משחק הסימולציה הטוב ביותר
  גן החיות של Planet, Frontier

  Best Sports Gam e
  Roller Champions, Ubisoft

  משחק האסטרטגיה הטוב ביותר
  Desperados III, Mimimi Productions

  המשחק המקורי ביותר
  Dreams, Sony Interactive Entertainment

 • משחק ה- Xbox One הטוב ביותר של Microsoft
  Gears 5, מיקרוסופט

  משחק המתגים הטוב ביותר של נינטנדו
  The Legend of Zelda: Link's Awakening, Nintendo

  משחק Sony PlayStation 4 הטוב ביותר
  Dreams, Sony Interactive Entertainment

  משחק הנייד הטוב ביותר
  Chasers Battle: Nightwar – המהדורה הניידת, HandyGames

  משחק המחשב האישי הטוב ביותר
  Ghost Recon Breakpoint Ghost של טום קלנסי, Ubisoft

THQ Nordic יכולה לצפות בקבלת הפרס כחברת המשחקים הטובה ביותר של Gamescom 2019. בנוסף, משחק האסטרטגיה הטוב ביותר "Desperados III" מופיע על ידי Mimimi Productions ב- THQ Nordic. היזם והמפרסם של Handy Games השייכים ל- THQ Nordic
זכה בפרס "Chasers Battle: Nightwar – Mobile Edition" כמשחק הנייד הטוב ביותר ומפרסם את הזוכה בפרסי אינדי האולפנים של Honig Gamescom Indie.

כפרס מיוחד לפרס "לב המשחקים החדש" שהוקם על ידי חבר השופטים, זכה לנושא המגוון ב- Gamescom ובעיקר במוקד חופש המחסום. חבר השופטים של פרסי Gamescom, לעומת זאת, מאחד את המגוון של מעריצי Gamescom, את התשוקה שלהם למשחקים למרות כל המגוון שכל הקהילה מאחדת, כמו גם את המאמצים של מציגים ומשחקים רבים בתעשיית המשחקים, לאמץ באמת את ענף המשחקים של מגבלות פיזיות. ב- Gamescom 2019 ניתן לייחס את לב המשחקים לגיוון ונגישות.

חדשות ומידע נוסף על Gamescom בקלן מסופקים >> כאן

אנו מפרסמים חדשות עדכניות מתחומי משחקי לוח ומשחקי קלפים, ספרות וקולנוע. , צעצועים, משחקי וידאו ואירועים. שלח לנו דוא"ל עם הודעה לעיתונות שלך.


תצוגות פוסט: 247


Source link