Home / CzechRepublic / Vyhrožoval vystřílením škol, jde po něm policy! Hrozí mu vysoký trest

Vyhrožoval vystřílením škol, jde po něm policy! Hrozí mu vysoký trestPříspěvek na sociálních sítích; Případ již prověřují kriminalisté

"V tuto chvíli víme, že profil, after kterém ll tent příspěvek umístěn, je fiktivní. Pracujeme na tom, abychom zjistili, která konkrétní osoba toto sdělení na sociální síť umístila, "řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

I kdyby se nakonec zázalo, še šlo o špatný vtip, autorovi hrozí obvinění z šíření poplašné zprávy. V tomto případě se jedná o trest a dva roky za mřížemi.

“My name is no domain name, so you can access your anonymity, now. Reaching out can be samozřejmě určité metody. This is a method of using nebudu, abychomic neodkryli způsoby naší práce, "prohlásil Jaroslav Ibehej z Národní centrály proti organizovanému zločinu.

If you are looking for a loan, you will be required to do the same at the moment, including the mobile operator, the IP address of the company or the IT specialist. "If you have any questions, please do not hesitate to contact us, if you have any questions about internet," please say.

The police and criminal offenses are the responsibility of the police authorities. You need to wait until afterwards, after you start sending up mail to mailboxes. Tehdy byl jejím autorem šestnáctiletý mladík.

"We have to offer technical support, to be able to carry out podiums with a view to the problem, if they are problematic with the problem," popsal bezpečnostní poradce Andor Šándor.

Kriminalisté se s povolením soudu mohou podívat i do soukromých konverzací. "Pravděpodobnost, když někdo komunikuje svoje cíle na facebooku nebo na jiných sociálních, nevertheless, stop the last one, not in any way," doplnil Šándor.

In the case of a naval vessel, the vomit is truncated. Za opakované hrozby bombovými útoky v obchodních center is vysloužila čtrnáct měsíců za mřížemi. Muž, který loni hrozil bombou v obchodním centru na Andělu, dostal dokonce šestiletý trest.

"; fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs); } (document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Source link