Home / Business / The mobile phone is connected to the wall, so that it can be stored.

The mobile phone is connected to the wall, so that it can be stored.David Slížek


Let akin s neomezenými daty zdarma you can T-Mobilu první dopady: operátor potvrdil; začátkem dovolených a spuštěním neomezeného letního internetu se roamingový provoz v za t-Mobile během posledního týdne zdvojnásobil, a dá se předpokládat, že se dalšim na rostnost. Aby operator předešel přetížení site a nedostupnosti služeb v zahraničí, rozhodl see přistoupit k Dočasné a plošné regulaci datových rychlostí v roamingu, "stojí v tiskovém prohlášení operátora.

Oznámení přišlo až pote, co někteří uživatelé při testování neomezných balíčků na Slovensku If you want to download the file, you will be uploading the file . T-Mobile přitom do tea Dolby zákazníkům žádné zpomalování dat neoznámil a na zařízeních s jinými tarify rychlosti omezené nebyly.

"Bohužel chybně see do systemu opatření nenastavilo u všech našich 300 datových tarifů a 100 balíčků, takže zatímco uživatelé nejnovějších tarifů / balíčků If you are looking for a newsletter, you will need to surf the web at any time. Dnešním dna beggar regulace nastavena všem fotografatelům bez rozdílu. If you want to make a payment, you will have to wait until the last few days, so as to allow the operator to enter.

Rychlostní limity says Mayi podle T-Mobilu creates a roaming. To do this, you have to wait until the data is stored in the operating room and then send a new message to the mailbox of the file using the mailbox. V domácí si k žádnému zpomalování docházet nemá

Letní akci s neomezenými daty zdarma spustil T-Mobile 20 years ago. Konkurenční Vodafone kečených szlužení placené tarify s neomezenými daty, které jsou na navázány na řadu podmínek. Vodafone také standardně rewrite your nostrils after 5 Mbit / s.


Source link