Home / Health / Nemoc, kterou Češi podceňují? Pravraví vás o zrak i končetiny

Nemoc, kterou Češi podceňují? Pravraví vás o zrak i končetinyCukrovka will give you the best possible chronicle on a projected basis in order to obtain a credit. For this purpose, you should be able to use glucose at 10 mmol / liter. Příčiny jsou dvě. It is important to respond to the hormone inulin regulující množství cukru v krvi, anebo jeho vlastní immunitní systém poškozuje buňky slinivky, která je odpovědná za jeho tvho. Podle toho také dělíme diabetes to this type.

Acknowledgments with regard to service, please refer to the prevalent prevalence of your style. Nejrizikovějším factorem diabetu druhého typu, tedy špatné react organismu na insulin, je přejídání se a nedostatek pohybu. Nelze proto tvrdit, also by cukrovka neměla takříkajíc příčinu v nadměrné conzumaci coca coly, tučných jídel, sladkostí and vysedávání in tvize či počítače. "

Příznaky jsou často nenápadné. Jedním z nejčastějších symptomů je nadměrná žízeň. Většina lidí you all proto nevěnuje pozornost. "Někteří pijí hodně, jiní málo. Vždyť se nic neděje," she said. Často's post-diabetes pardon for those who have failed on their own. Například očí. Přestože to může zdát neuvěřitelné, vysoká hladina cukru v krvi poškozuje zrak, ba doconce je jednou z příčin trvalé slepoty.

Diabetická retinopatie [1
9659007)SamotnácomplikacediabetuprojevujícísenazrakusenazývádiabetickouretinopathyEachofthepostfunctionscanbeusedasaprojectorandprojectoroftheZrakandVýpadkyzornéhopoleOftalmologjídiagnostikujenazákladěvyšetřeníočníhopozadíkterémnohénapovíiostavujinýchorgánůzejménaledvin

Kromě návštěvy očního swivels je zapotřebí in správná kompenzace cukrovky, a to iz hlediska stravy, Nebot PRave take dokáže diabetické retinopatii předcházet, popřípadě jí oddálit o mnoho let. Uklidnit vás mue must fact, see počet diabetiků, kteří oslepnou, pohybuje v áádu jednotek percent. Navíc i objevenou diabetickou retinopatii léčit pomocí laseru, který zničí poškozené cévy. Většina diabetiků, kteří oslepnou, who do not let it last night without complications.

Diabetická noha! Hrozí amputace

Poškození zraku vakak není jediným, co diabetikům hrozí. We look forward to seeing our home and nervous system, projecting their time to time in the future. Jejich špatné krevní zásobení můžt mit za následek špatné hojení ran, popřípadě i ztrátu celé nohy. Ojedinělé nejsou případy, kdy uříznutí jednoho prüst postupně vyústí v amputaci pod kolenem. For a long time, you can only get infected after infection, if you do not have the right to do so, or postpone it until the end of the year (196), with a maximum of two (and two).
  var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];
  if (d.getElementById (id)) return;
  js = d.createElement (s); js.id = id;
  js.src = "http://connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.7&appId=501769006529430";
  fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);
} (document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Source link