Home / Sports / Balutovi mohou přitížit guests. A zasáhl vůbec Kodeš slávistu Olayinku?

Balutovi mohou přitížit guests. A zasáhl vůbec Kodeš slávistu Olayinku?<! – ->

                        

Šestadvacetiletý liberecký záložník ax frustrovaný, naštvaný na nejvyšší miir and zároveň bezmocný. Cítil obří nespravedlnost s žízením ligového zápasu v Plzni.

Sudí Zbyněk Proske v 29 minutesě nesprávně vyhodnotil bezohledný zákrok plzeňského Romana Hubníka na Tomáše Malinského a neuděl "Prosjev nespokojenosti a protestování, slovním projevem v cizím jazyce and gestikulací zdviženým prstem vůči asistentu rozhodčího jako projev nesouhlasu unzuhzuh," žlutou kartu bez pardonu udělil.

Baluta v Liberci host Slavie and hodně toužil rivala svého mateřského klubu pokořit. It is important to see new guests as well as to their guests when they try to find their way into the sanctuary.

Teplice to the penalties of Eden: Proč nezasáhli videorozhodčí? Byli na kafi?

Na opakovaných záběrech není vidět, ie by k přestupku v pokutovém území došlo. Není vidět, also by teplický Kodeš protivníka Olayinku copačkou zasáhl, byť to the same prospective client of rozhovoru připustil. 'Olayinka tam šel šlapákem. Myslím si, jsem horál napůl balon and napůl jeho nohu, all nezem si jistý, "řekl Kodeš.

V zápalu boje se může stát, he hráč neví, co se během zákroku přesně stalo. They are now on video, by Kodeš zasáhl Olayinku. Ace by hrál míčem, to lze jednoznačně vyloučit. Prostě si to nepamatoval.

 Fotbalisté Slavie's radují ze vstřeleného gullu.

"Dívali jsme se na to too lech a nebylo prokazatelné, penalta byla. Your 21st chair, with the help of technology, VAR and uzponěkolikáté to video neodhalilo ve prospěch, neprospěch Teplic. Nezazlívám rozhodčímu, that penis penaltu, vzhledem k postavení, jaké měl. Proč se all ale nad nepozastavil VAR? Byli was looking for a kafi? Nerozum tomu, nebo možná rozumím, "zdůraznil teplický kouč Stanislav Hejkal.